اختلال نعوظ مردان یکی از اختلالات شایع جنسی است که امروزه با روشهای مختلفی از جمله شاک ویو تراپی قابل درمان است.

اختلال نعوظ، همچنین به عنوان ED یا ناتوانی جنسی شناخته می شود، نگرانی میلیون ها مرد در سراسر جهان است. این مشکل سلامتی مردان را در هر سنی تحت تاثیر قرار می دهد، اما با افزایش سن بیشتر شایع می شود.

بسته به علت این بیماری، چندین گزینه ممکن در دسترس است. درمان با امواج شوک برون بدنی (ESWT) یک درمان نسبتا جدید و مبتکرانه است.

نعوظ به جریان خون سالم به بافت آلت تناسلی بستگی دارد. شاک ویو تراپی به عنوان راهی برای ترمیم و تقویت رگ های خونی آلت تناسلی و بهبود جریان خون در نظر گرفته می شود.

افزایش جریان خون به آلت تناسلی همان هدفی است که درمان‌های سنتی اختلال نعوظ، مانند داروهای خوراکی، از جمله سیلدنافیل (ویاگرا) و تادالافیل (سیالیس) انجام می‌شود.

در کلینیک فیزیوتراپی پیشرفته شمیم زیر نظر دکتر سعادتی از تجهیزات پیشرفته فیزیوتراپی همچون شاک ویو تراپی برای درمان مشکلاتی همچون اختلال نعوظ استفاده می شود.برای رزرو نوبت در کلینیک پیشرفته دکتر سعادتی می‌توانید با شماره تلفن‌‌های 02126722003 –  02126722004 تماس حاصل فرمایید.

درمان اختلال نعوظ مردان با شاک ویو تراپی

راه های مختلفی برای درمان اختلال نعوظ (ED) وجود دارد. شاک ویو درمانی می تواند به عنوان یک درمان طولانی مدت برای علل فیزیکی زمینه ای ED عمل کند.

خون رسانی ناکافی به آلت تناسلی یکی از علل زمینه ای شایع ED است که به عنوان ED عروقی شناخته می شود. شاک ویو تراپی ممکن است برای افراد مبتلا به این عارضه بهترین کار را داشته باشد، زیرا کارشناسان بر این باورند که باعث افزایش خون رسانی می شود.

درمان با امواج شوک برون بدنی با شدت کم یک درمان بی خطر برای مردان مبتلا به اختلال نعوظ است و ممکن است برای بهبود یا حتی درمان ED در برخی از بیماران موثر باشد

دکتر فیزیوتراپی دستگاه شاک ویو را به مدت تقریبا 15 دقیقه در امتداد قسمت هایی از آلت تناسلی حرکت می دهد در حالی که نبض های ملایمی منتشر می کند. نبض باعث بهبود جریان خون و بازسازی بافت در آلت تناسلی می شود. هر دوی این تغییرات می تواند منجر به نعوظ کافی برای رابطه جنسی شود.

شاک ویو برای ED با اعمال امواج ضربه ای با شدت کم به آلت تناسلی کار می کند. یک پزشک برای انجام این موارد از یک پروب دستی استفاده می کند. یک ژل به عنوان رابط برای هدایت پالس های شوک استفاده می شود.

انرژی حاصل از موج شوک درمانی رشد عروق خونی جدید را از طریق فرآیندی به نام رگ زایی تحریک می کند. این جریان خون آلت تناسلی را افزایش می دهد که ممکن است عملکرد نعوظ را بهبود بخشد.

نتایج مطالعات نشان می دهد که LI-ESWT باعث بهبود قابل توجهی در کیفیت نعوظ در افراد با و بدون داروی اضافی شد.

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید